Станція техобслуговування “Поділ Авто”

Понедельник - пятница с 8 до 17, суббота с 9 до 13, воскресение - выходной

Станція Поділ Авто – не просто СТО

Ну ось, ще одна станція технічного обслуговування. Чим вона краще за інших? Зараз почнуться розповіді про те, як тут все ідеально, прекрасно і фантастично дешево. Хіба не можна якось інакше ?!

 

Можливо!

 

Шановні автолюбителі! Ми обіцяємо що в нашій розповіді про СТО Поділ Авто не буде ні самомилування, ні фантазерства, ні красивих фраз. Давайте ми краще чесно розповімо про те, що конкретно наша станція зробила для вашої зручності і для того, щоб ваш гаманець не запросив пощади.

 

Переваги, яких ви чекали

На жаль, для величезного числа станцій техобслуговування, ремонт авто – всього лише бізнес. Не більше. Там, де, пропонують ремонт за дешево, не завжди означає що це буде якісно. Більш того, такі ремонтники не завжди дають гарантію на свої роботи. Найчастіше автомобілісти зустрічаються з проблемою через яку доводиться робити ремонт авто повторно, гортаючи величезні списки в інтернеті в пошуках “правильного” СТО. Часом доводиться витратити цілий день на те, щоб знайти хоч щось підходяще. Пробки, суєта і розтрачені нерви – бонусом.

Рішення Поділ Авто

Станція тих обслуговування принципово не тримає співробітників, які роблять роботу абияк. В нашій команді фахівці, які зможуть не просто відремонтувати ваш автомобіль, а зробити це якісно і відповісти на всі ваші запитання. Так, ми дуже цінуємо наших клієнтів, саме тому не робимо одну і ту ж роботу двічі. Ми вибрали кращих майстрів, які замінять масло або зроблять діагностику авто. Це було не просто, але ми знайшли кращих з кращих. Саме тому наша компанія надає гарантію на виконані роботи. Тепер немає необхідності витрачати час. Все, що потрібно зателефонувати в наше сто і узгодити візит. Зламалося авто в суботу? Не біда – приїжджайте.

СТО на Подолі не вирішує завдань глобального масштабу. Ми не допоможемо вам у всьому, але вже що стосується якісного ремонту кузова, ходової частини і підвіски, цю проблему ми закриємо напевно з гарантією. Заїжджайте, вам точно сподобається!

Карта проїзду

    Sorry, no posts matched your criteria.
X
Заполните форму и отправьте и мы обязательно свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Мы скоро перезвоним Вам!
+380 99 999 99 99