ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого 2014 року Україна прощалася із загиблими на Майдані героями України.​ Ці люди віддали найцінніше, що в них було, задля нас із вами. Про це слід пам’ятати.

Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

Сумно і боляче, адже юні хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не побачать посмішку своїх дітей. На жаль, число загиблих зараз налічують тисячами і це не повна статистика тих людей, які боролися за нашу з вами свободу, за незалежну Україну.

В цей день, давайте вшануємо пам’ять загиблих українців, батьків і матерів – які не дочекалися свого сина чи дочку, дітей, які залишилися сиротами. Вшануємо пам’ять тим загиблим героям, які віддали своє життя на протязі всіх цих років.

Дякуємо Вам, герої України. Ви завжди залишитеся в наших серцях.

 

No Comments

Post A Comment

X
Заполните форму и отправьте и мы обязательно свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Мы скоро перезвоним Вам!
+380 99 999 99 99