Комп’ютерна діагностика авто

Комп’ютерна діагностика авто

Уявіть собі ситуацію: ви уважно оглянули автомобіль, прибрали видимі неполадки, але машина все одно не заводиться, шумить або глухне? Зовсім не обов’язково розбирати авто по запчастинах. За допомогою комп’ютерної діагностики ви дізнаєтеся причину пошкодження за пару хвилин.

Яким чином це відбувається?

До діагностичного стенду за допомогою спеціальних роз’ємів підключається бортовий комп’ютер транспортного засобу. Далі перевіряється стан всіх електронних вузлів і блоків автомобіля. Отримані відомості, в залежності від їх значення, будуть записані в таблицю. Після чого прилад проаналізує інформацію. Так ремонт авто пройде легко і швидко.

Що виявляє?

У разі, якщо ви вирішили придбати стару машину, така послуга найбільш актуальна. Деякі сканери можуть не тільки виявити, але і виправити системну помилку. Або навіть показати фактичний пробіг автомобіля.

Зверніться в автосервіс Поділ Авто, і фахівці виявлять можливі і фактичні проблеми в роботі АКПП, підвіски і двигуна, причини збільшення витрат на бензин, стукоту при поворотах.

Які плюси?

  • Достовірність отриманої інформації.
  • Швидкість виконання робіт.
  • Доступна вартість.
  • Зменшує витрати на ремонт.

Неодмінно проводите повноцінну перевірку авто раз на рік. В цьому випадку вам не доведеться втрачати велику кількість грошових коштів на обслуговування або придбання нового транспортного засобу.

No Comments

Post A Comment

X
Заполните форму и отправьте и мы обязательно свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Мы скоро перезвоним Вам!
+380 99 999 99 99