Ремонт японських автомобілів

Ремонт японських автомобілів

Справжні «японці» Ніссан і Інфініті – надійні та якісні автомобілі, начинені «розумної» електронікою. Такі тонкі механізми вимагають уваги і постійного догляду. Але самостійно виправити поломки в електроніці або механіці неможливо. Виробник рекомендує проводити професійне технічне обслуговування автомобілів раз на рік.

Треба враховувати складність експлуатації автомобілів в наших умовах. Навіть якщо немає явних поломок – діагностику краще проводити частіше, щоб виявити непомітні оку несправності. Їх тоді можна усунути раніше, ніж вони стануть небезпечними. До того ж чим раніше усунути неполадки, тим менше обійдуться витрати на запчастини.

Автосервіс «Поділ Авто» забезпечує висококваліфіковану діагностику і ремонт таких технологічно складних автомобілів, як Інфініті. Майстри вже багато років спеціалізуються на обслуговуванні японських машин, а сервіс має необхідне обладнання для виявлення несправностей двигуна, ходової частини, електронного контуру. І головне – в запасі завжди є оригінальні «рідні» запасні частини для швидкої заміни що вийшли з ладу.

Сервіс забезпечує повну комп’ютерну діагностику автомобілів. Вона стає необхідною для «розумних» машин в багатьох випадках:

• При покупці нового або колишнього вже в експлуатації авто. Новий власник у такому разі не купить «кота в мішку», а буде мати повне уявлення про своє придбання.

• Діагностика необхідна при будь-які несправності, щоб точно визначитися і з напрямком ремонтних робіт, і з їх обсягом і витратами.

• Після проведення ремонту треба продіагностувати його результати і якість.

• Навіть після будь-якого тюнінгу треба перевірити, як він в цілому позначився на роботі машини.

Таким чином, правильна діагностика дає повне уявлення про стан автомобіля, виявляє несправності на самих ранніх етапах. До речі, власник машини має право контролювати весь процес діагностики. Ті, хто стикався з неперевіреними майстернями, знають, наскільки це важливо – там можуть знайти десятки «несправностей». Автосервіс «Поділ Авто», на відміну від багатьох, видає гарантію на всі види проведених ремонтних робіт.

No Comments

Post A Comment

X
Заполните форму и отправьте и мы обязательно свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Мы скоро перезвоним Вам!
+380 99 999 99 99